Дошка пошани

Філоненко Ігор

учень 9-Б класу

Призер обласного етапу олімпіад

з інформатики -  диплом І ступеня 

з ІКТ -  диплом І ступеня 

з фізики -  диплом ІІ ступеня 

з математики -  диплом ІІІ ступеня 

Всеукраїнська інтернет олімп. з інформаційних технологій(10кл.)(очний етап)(10-11 кл.) -  диплом І ступеня 

Itolymp(10кл.)(10-11 кл.)Номінація «Інформаційні системи та бази даних» -  диплом І ступеня 

Ховрич Іван

учень 11-А класу

Призер обласного етапу олімпіад

з історії -  диплом ІІІ ступеня 

з географії -  диплом ІІІ ступеня 

з англійської мови -  диплом ІІІ ступеня 

Верхуша Олег

учень 10-А класу

Призер обласного етапу олімпіад

з біології -  диплом ІІІ ступеня 

з фізики -  диплом ІІІ ступеня 

Зорик Анна

учениця 11-В класу

Призер обласного етапу олімпіад

з біології -  диплом ІІ ступеня 

з української мови -  диплом ІІІ ступеня 

Козаченко Софія

учениця 8-В класу

Призер обласного етапу олімпіад

з фізики -  диплом ІІІ ступеня 

з українська мова -  диплом ІІІ ступеня 

Андрійшина Анастасія

учениця 10-А класу

Призер обласного етапу олімпіад

з географії -  диплом ІІІ ступеня 

з астрономії -  диплом ІІІ ступеня 

МАН -  диплом ІІ ступеня 

Борисенко Дарина

учениця 9-Б класу

Призер обласного етапу олімпіад

з трудового навчання -  диплом ІІІ ступеня 

Лукашенко Лілія

учениця 10-А класу

Призер обласного етапу олімпіад

МАН -  диплом ІІІ ступеня 

Підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін у 2017-2018 навчальному році

 

№ п/п

ПІБ учня

Клас

Навчальний предмет

Зайняте місце

Диплом

1.

Козаченко Софія

8-В

Укр.мова

Фізика

6

9

ІІІ ступеня

ІІІ ступеня

2.

Зорик Анна

11-В

Укр.мова

Біологія

13

2

ІІІ ступеня

ІІ ступеня

3.

Верхуша Олег

10-А

Фізика

Біологія

9

10

ІІІ ступеня

ІІІ ступеня

4.

Філоненко Ігор

9-Б

Інформатика

ІКТ

Фізика

Математика

Всеукраїнська інтернет олімп.

з інформаційних технологій(10кл.)

(очний етап)

(10-11 кл.)

 

Itolymp(10кл.)

(10-11 кл.)

Номінація «Інформаційні системи та бази  даних»

1

1

4

6

 

 

1

(2абсолютне)

 

 

 

1

(7 абсолютне)

І ступеня

І ступеня

ІІ ступеня

ІІІ ступеня

 

 

І ступеня

 

 

 

  

     І ступеня

5.

Ховрич Іван

11-А

Англ.мова

Історія

Географія

20

10

13

ІІІ ступеня

ІІІ ступеня

ІІІ ступеня

6.

Андрійшина Анастасія

10-А

Географія

Астрономія

МАН

11

8

-

ІІІ ступеня

ІІІ ступеня

ІІ ступеня

7.

Борисенко Дарина

9-Б

Трудове навчання

6

ІІІ ступеня

8.

Лукашенко Лілія

10-А

МАН

-

ІІІ ступеня