Інавгурація новообраного Презедента учнівської організації “ГРОНО”

03 травня 2019 року в Городнянській гімназії відбулася інавгурація новообраного Презедента учнівської організації “ГРОНО”. За результатами виборчої комісії оприлюднених 12.04.2019 року перемогу здобув учень 9-Б класу Жоголко Микита. Новообраний президент поклавши руку на Конституцію України, Конвенцію ООН про права дитини та Статут гімназії дав клятву на вірність гімназії та України. Привітала новобраного президента екс Президент учнівської органзації “ГРОНО” Лукашенко Лілія, яка дала напутнє слово та вручила посвідчення ПРЕЗИДЕНТА, а також головний символ влади – булаву. Також привітав директор гімназії Федоренко М.П. який побажав успіхів на посаді. Також своїм президенським УКАЗом він призначив свою команду: прем’єр-міністра Макарову Катерину, ученицю 10-Б класу, міністра інформації Страдомського Максима, учня 10-Б класу, міністра економіки та господарства Корженок Наталію, ученицю 9-А класу, міністра дисципліни та порядку Лисенко Анну, ученицю 10-Б, міністра освіти та науки Балмакову Дар’ю, ученицю 9-А класу, міністра дозвілля Олексієнко Аліну, ученицю 9-Б класу, міністра спорту Новика Олександра, учня 9-Б класу та вручив їм посвідчення міністрів. В кінці заходу Президент та його команда, екс Президент Лукашенко Лілія та директор гімназії Федоренко М.П. зробили фото на згадку.
Протягом травня місяця новообраний парламент буде призначати членів міністерств та робити плани на І семестр 2019-2020 н.р.
Міністр інформації учнівської організації “ГРОНО” Максим Страдомський