Міс гімназії-2019

Дівоча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов.
Щоб обрати найкрасивішу, найталановитішу, найелегантнішу старшокласницю, 05 квітня 2019 року в Городнянській гімназії відбувся довгоочікуваний конкурс краси і грації «Міс гімназії-2019», який підготували педагог-організатор Ступак Олена Сергіївна та Президент учнівської організації «Гроно» Лукашенко Лілія (11-А клас).
Конкурсна програма складалась із 5 конкурсів, а саме: «Візитка», «Україночка», «Запитання-відповідь», «Мій талант» та «Вечірня сукня». Учасниці, учениці 8-10 класів, продемонстрували не лише свою вроду, а й рівень інтелекту, таланти, вміння триматись на сцені, артистичність. Журі конкурсу складалося з тих, хто по-справжньому цінує вроду і талант, бо оцінювалися не лише зовнішність, а й розум та моральні якості дівчат, а саме: Мамедов Віталій Володимирович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Городнянської міської ради, Кряж Марина Леонідівна – депутат Городнянської міської ради, Більська Світлана Анатолівна – депутат, секретар Городнянської міської ради та Гармаш Антон Олександрович – приватний підприємець, перший заступник голови Городнянської молодіжної ради. 
Впродовж місяця дівчата-учасниці старанно готувались і здивували всіх присутніх! Перший вихід учасниць був у коктейльних сукнях. У конкурсі «Візитка» дівчата розповіли про себе, свої уподобання, захоплення. Яскравим та артистичним був конкурс «Мій талант». Учасниці вражали суддів та глядачів вокалом, грою на гітарі, витонченою поезією та власними малюнками. Складнішим став інтелектуальний конкурс «Запитання-відповідь», де потрібно було дати відповідь на підступні питання, але всі впорались із завданням. В іншому амплуа постали учасниці під час дефіле в українських костюмах, але найбарвистішим моментом шоу стало завершальне дефіле «Вечірня сукня», де учасниці показали всю свою красу та грацію. 
За підсумками конкурсу титул «Міс гімназії-2019» та омріяну корону у нелегкій боротьбі здобула Червонюк Анастасія (9-Б кл.), «Віце-міс гімназії» стала Олексієнко Аліна (9-Б кл.). Базалінська Наталія (10-Б кл.) стала кращою у номінації «Міс Геніальність», Куца Дар’я (10-B кл.) – «Міс Креативність», Дрига Анастасія (8-Б кл.) – «Міс Чарівність», Грузд Валерія (8-Б кл.) – «Міс Привабливість», Балмакова Дар’я (9-А кл.) – «Міс Грація», Авраменко Катерина (10-Б кл.) – «Міс Скромність», Кислова Катерина (10-В кл.) – «Міс Талант», Кир’янова Марія (8-В кл.) – «Міс Ніжність».
Кожна з учасниць отримала почесне звання та подарунки. Дякуємо за спонсорську допомогу у проведенні конкурсу краси депутатам Городнянської міської ради Романенко Ігорю Володимировичу та Більській Світлані Анатолівні та приватним підприємцям Базалінській Ірині Олексіївні та Гармашу Антону Олександровичу. 
Щиро вітаємо наших красунь. Бажаємо їм нових творчих злетів! Чекатимемо на свято краси у нашій гімназії наступного року!!!