Перші досягнення у новому навчальному році

9 вересня 2014 року у центрі дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап інтелектуальної гри "Віват, інтелект!" за участю міських шкіл. Городнянську районну гімназію представляла команда "Інтел", а школу № 2 – команда "Libertas".

Протягом трьох раундів діти змагалися в інтелекті та ерудиції, умінні нестандартно і творчо мислити, злагоджено працювати в команді. Глядачі щиро, вболівали, гучними оплесками й бадьорими вигуками активно підтримували свої команди.

Незмінним переможцем у запеклому поєдинку стала команда районної гімназії "Інтел"

А вже 19 вересня команда "Інтел" представила Городнянський район на обласному етапі інтелектуальної гри "Віват, інтелект!". Серед її почесних суперників команди Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, Бахмацького та Прилуцького районів.