Розклад занять

Розклад уроків Городнянської районної гімназії для 5-11 класів

 

5-А

5-Б

   

ПОНЕДІЛОК

1.

Математика

1.

Укр. мова

 

2.

Укр. мова

2.

Образ. мист.

 

3.

Образ. мист.

3.

Англ.мова

 

4.

Англ.мова

4.

Історія

 

5.

Фізична культ.

5.

Математика

 

6.

Укр. література

6.

Інформатика

 

7.

--------/Укр.мова

7.

 

 

 

 

 

 

 

ВІВТОРОК

1.

Укр.мова

1.

Природознавство

 

2.

Анг.мова

2.

Укр.література

 

3.

Природознавство

3.

Анг.мова

 

4.

Укр.література

4.

Математика

 

5.

Трудове навч.

5.

Трудове навч.

 

6.

Трудове навч.

6.

Трудове навч.

 

7.

 

7.

 

 

 

 

 

 

 

СЕРЕДА

1.

Математика

1.

Укр.мова

 

2.

Укр.мова

2.

Осн. здоров’я

 

3.

Рос.мова

3.

Анг.мова

 

4.

Осн. здоров’я

4.

Математика

 

5.

Укр.мова

5.

Фізична культ.

 

6.

Фізична культ.

6.

---------/Укр.мова

 

7.

 

7.

 

 

 

 

 

 

 

ЧЕТВЕР

1.

Укр.мова

1.

Анг.мова

 

2.

Математика

2.

Укр.мова

 

3.

Зар.література

3.

Фізична культ.

 

4.

Укр.література

4.

Зар.література

 

5.

Анг.мова

5.

Укр.література

 

6.

Математика

6.

 

 

7.

 

7.

 

 

 

 

 

 

 

ПЯТНИЦЯ

1.

Зарубіжна літ.

1.

Математика

 

2.

Інформатика

2.

Фізична культ.

 

3.

Історія

3.

Музичне мист.

 

4.

Фізична культ.

4.

Зарубіжна літ.

 

5.

Природозн-во

5.

Англ..мова

 

6.

Музичне мист.

6.

Природозн-во

 

7.

 

7.

 

 

 

6-А

6-Б

6-В  

ПОНЕДІЛОК

1.

Математика

1.

Фізична культ.

Математика

2.

Інформатика

2.

Укр. мова

Анг. мова

3.

Укр. література

3.

Математика

Фізична культ.

4.

Фізична культ.

4.

Укр. мова

Укр. література

5.

Математика

5.

Образ.мист.

Зар. література

6.

Образ.мист.

6.

Зар. література

Біологія

7.

Зар. література

7.

 

Образ.мист.

 

 

 

 

 

ВІВТОРОК

1.

Укр.мова

1.

Анг.мова

Історія

2.

Географія

2.

Історія

Математика

3.

Історія

3.

Географія

Укр.мова

4.

Анг.мова

4.

Укр.мова

Анг.мова

5.

Математика

5.

Фізична культ.

Географія

6.

Логіка

6.

Укр.м. / Рос.м.

Фізична культ.

7.

 

7.

Укр.література

 

 

 

 

 

 

СЕРЕДА

1.

Історія

1.

Анг.мова

Математика

2.

Математика

2.

Муз.мистецтво

Анг.мова

3.

Укр.мова

3.

Інформатика

Історія

4.

Муз.мистецтво

4.

Математика

Укр.мова

5.

Фізична культ.

5.

Укр.мова

Інформатика

6.

Анг.мова

6.

Укр.література

Муз.мистецтво

7.

Укр.мова /------

7.

Історія

Укр.мова/ ------

 

 

 

 

 

ЧЕТВЕР

1.

Анг.мова

1.

Математика

Біологія

2.

Укр.мова

2.

Укр.мова

Математика

3.

Укр.література

3.

Укр.література

Укр.мова

4.

Математика

4.

Фізична культ.

Анг.мова

5.

Біологія

5.

Анг.мова

Зар.література

6.

Зар.література

6.

Біологія

Укр.література

7.

Фізична культ.

7.

Зар.література

 

 

 

 

 

 

ПЯТНИЦЯ

1.

Інформатика

1.

Математика

Основи здор.

2.

Математика

2.

Основи здор.

Географія

3.

Біологія

3.

Географія

Англ.мова

4.

Основи здор.

4.

Біологія

Трудове навч.

5.

Географія

5.

Укр. мова (к)

Трудове навч.

6.

Трудове навч.

6.

Трудове навч.

Фізична культ.

7.

Трудове навч.

7.

Трудове навч.

 

 

7-А

7-Б

7-В

ПОНЕДІЛОК

1.

Анг. мова

1.

Зар. література

Основи. здор.

2.

Математика

2.

Основи. здор.

Анг. мова

3.

Основи. здор.

3.

Математика

Хімія

4.

Хімія

4.

Анг. мова

Укр.мова

5.

Образ.мист.

5.

Хімія

Математика

6.

Рос.мова

6.

Образ.мист.

Укр. література

7.

Зар. література

7.

 

Образ.мист.

 

 

 

 

 

ВІВТОРОК

1.

Фізика

1.

Анг.мова

Інформатика

2.

Укр.мова

2.

Фізика

Математика

3.

Математика

3.

Біологія

Фізика

4.

Біологія

4.

Математика

Зар.література

5.

Історія

5.

Інформатика

Фізична культ.

6.

Фізична культ.

6.

Історія

Біологія

7.

Інформатика

7.

Фізична культ.

Історія

 

 

 

 

 

СЕРЕДА

1.

Хімія /Укр.мова

1.

Муз.мистецтво

Математика

2.

Математика

2.

Хімія /Укр.мова

Трудове навч.

3.

Муз.мистецтво

3.

Математика

Хімія /Укр.мова

4.

Укр.література

4.

Анг.мова

Укр.мова

5.

Трудове навч.

5.

Трудове навч.

Географія

6.

Географія

6.

Укр.література

Укр.література

7.

Зар.література

7.

Географія

Муз.мистецтво

 

 

 

 

 

ЧЕТВЕР

1.

Укр.мова

1.

Зар.література

Фізична культ.

2.

Анг.мова

2.

Анг.мова

Укр.мова

3.

Укр.мова

3.

Фізика

Анг.мова

4.

Фізика

4.

Фізична культ.

Географія

5.

Фізична культ.

5.

Укр.мова

Фізика

6.

Укр.мова ( К )

6.

Географія

Зар.література

7.

Географі

7.

 

Укр.мова ( К )

 

 

 

 

 

ПЯТНИЦЯ

1.

Фізична культ.

1.

Історія

Укр. мова

2.

Математика

2.

Англ. мова

Англ. мова

3.

Історія

3.

Укр. мова

Математика

4.

Укр. мова

4.

Математика

Фізична культ.

5.

Укр.література

5.

Біологія

Рос.мова

6.

Англ. мова

6.

Фізична культ.

Біологія

7.

Біологія

7.

Укр. література

Історія

 

8-А

8-Б

8-В

ПОНЕДІЛОК

1.

Інформатика

1.

Фізика

Історія

2.

Історія

2.

Математика

Біологія

3.

Біологія

3.

Історія

Інформатика

4.

Математика

4.

Інформатика

Математика

5.

Вч.бт.громад.

5.

Географія

Осн.здор.

6.

Осн.здор.

6.

Вч.бт.громад.

Географія

7.

Географія

7.

Осн.здор.

Вч.бт.громад.

 

 

 

 

 

ВІВТОРОК

1.

Укр.мова

1.

Хімія

Рос.м. / Історія

2.

Інформ/Історія

2.

Анг.мова

Хімія

3.

Хімія

3.

Математика

Математика

4.

Зар.література

4.

Інформ/Історія

Укр.мова

5.

Фізика

5.

Укр.мова

Зар.література

6.

Анг.мова

6.

Зар.література

Укр.література

7.

Укр.література

7.

Укр.література

Фізична культ.

 

 

 

 

 

СЕРЕДА

1.

Анг.мова

1.

Інформатика

Укр.мова

2.

Фізична культ.

2.

Біологія

Анг.мова

3.

Трудове навч.

3.

Математика

Трудове навч.

4.

Математика

4.

Фізична культ.

Інформатика

5.

Математика

5.

Географія

Фізика

6.

Інформатика

6.

Укр.література

Географія

7.

Географія

7.

Трудове навч.

Фізична культ.

 

 

 

 

 

ЧЕТВЕР

1.

Математика

1.

Математика

Укр.мова

2.

Математика

2.

Укр.мова

Фізична культ.

3.

Укр.література

3.

Біологія

Укр.мова ( К )

4.

Анг.мова

4.

Фізика

Біологія

5.

Муз.мистецтво

5.

Анг.мова

Математика

6.

Фізична культ.

6.

Муз.мистецтво

Анг.мова

7.

Біологія

7.

Фізична культ.

Муз.мистецтво

 

 

 

 

 

ПЯТНИЦЯ

1.

Зарубіжна літ.

1.

Хімія

Англ. мова

2.

Хімія

2.

Математика

Фізика

3.

Укр.мова

3.

Математика

Математика

4.

Фізика

4.

Англ. мова

Хімія

5.

Фізична культ.

5.

Зарубіжна літ.

Історія

6.

Математика

6.

Історія

Укр. літ.

7.

Історія

7.

Фізична культ.

Зарубіжна літ.

 

9-А

9-Б

9- В

ПОНЕДІЛОК

1.

Анг. мова

1.

Математика

Анг. мова

2.

Фізична культ.

2.

Біологія

Математика

3.

Математика

3.

Фізика

Біологія

4.

Біологія

4.

Анг. мова

Фізика

5.

Фізика

5.

Правознавство

Зар. література

6.

Зар. література

6.

Фізична культ.

Правознавство

7.

Правознавство

7.

Зар. література

Фізична культ.

 

 

 

 

 

ВІВТОРОК

1.

Історія

1.

Математика

Хімія

2.

Хімія

2.

Осн.зд./Інформ

Історія

3.

Укр.мова

3.

Історія

Укр.мова

4.

Математика

4.

Хімія

Укр.література

5.

Біологія

5.

Математика

Математика

6.

Осн.здор./---------

6.

Фізична культ.

Біологія

7.

 

7.

Біологія

Осн.здор./-------

 

 

 

 

 

СЕРЕДА

1.

Математика

1.

Фізика

Анг.мова

2.

Фізика

2.

Фізична культ.

Математика

3.

Укр.мова

3.

Анг.мова

Фізика

4.

Біологія

4.

Укр.мова

Фізична культ.

5.

Анг.мова

5.

Біологія

Анг.мова

6.

Фізична культ.

6.

Укр.література

Біологія

7.

Укр.література

7.

 

 

 

 

 

 

 

ЧЕТВЕР

1.

Географія

1.

Історія

Хімія

2.

Хімія

2.

Інформатика

Історія

3.

Інформатика

3.

Математика

Географія

4.

Історія

4.

Хімія

Укр.мова

5.

Осн.сп.знань

5.

Географія

Фізична культ.

6.

Фізична культ.

6.

Труд. навчання

Осн.сп.знань

7.

Труд. навчання

7.

Осн.сп.знань

Інформатика

 

 

 

 

 

ПЯТНИЦЯ

1.

Математика

1.

Математика

Англ. мова

2.

Зарубіжна літ.

2.

Художня культ

Математика

3.

Англ. мова

3.

Укр. мова

Трудове навч.

4.

Укр.мова

4.

Географ./ Історія

Зарубіжна літ.

5.

Укр. літ.

5.

Англ. мова

Художня культ

6.

Географ./ Історія

6.

Зарубіжна літ.

Укр. літ.

7.

Художня культ

7.

Укр. літ.

Географ./ Історія

 

10-А

10-Б

10- В

ПОНЕДІЛОК

1.

Біологія

1.

Фізика

Укр.мова

2.

Укр.мова

2.

Анг. мова

Фізика

3.

Укр. література

3.

Зар. література

Математика

4.

Математика

4.

Математика

Хімія

5.

Анг. мова

5.

Укр.мова

Біологія

6.

Фізика

6.

Укр. література

Анг. мова

7.

Інформатика

7.

Біологія

Укр. література

 

 

 

 

 

ВІВТОРОК

1.

Математика

1.

Географія

Зах.Вітчизни

2.

Анг.мова

2.

Зар.література

Біологія

3.

Інформатика

3.

Зах.Вітчизни

Анг.мова

4.

Зах.Вітчизни

4.

Укр.мова

Біологія

5.

Фізична культ.

5.

Математика

Математика

6.

Інформатика

6.

Укр.література

Географія

7.

Географія

7.

Укр.мова ( к )

Фізична культ.

 

 

 

 

 

СЕРЕДА

1.

Фізика

1.

Анг.мова

Трудове навч.

2.

Історія

2.

Укр.Мова

Математика

3.

Трудове навч.

3.

Фізична культ.

Укр.мова

4.

Укр.мова

4.

Трудове навч.

Анг.мова

5.

Математика

5.

Історія

Зах.В./ Худ.кул.

6.

Зах.В./ Худ.кул.

6.

Укр.література

Історія

7.

 

7.

Зах.В./ Худ.кул.

Біологія

 

 

 

 

 

ЧЕТВЕР

1.

Зар.література

1.

Математика

Фізика

2.

Анг.мова

2.

Фізика

Зар.література

3.

Укр.мова

3.

Зар.література

Математика

4.

Математика

4.

Анг.мова

Біологія

5.

Біологія / Історія

5.

Укр.мова

Хімія

6.

Інформатика( К )

6.

Біологія / Історія

Укр.література

7.

 

7.

Укр.література

---------- / Історія

 

 

 

 

 

ПЯТНИЦЯ

1.

Хімія

1.

Анг.мова/Географ

Правознавство

2.

Історія

2.

Фізична культ.

Хімія

3.

Правознавство

3.

Зарубіжна літ.

Фізична культ.

4.

Анг.мова/Географ

4.

Хімія

Інформатика

5.

Інформатика

5.

Правознавство

Історія

6.

Інформатика

6.

Історія

Анг.мова/Географ

7.

Фізична культ.

7.

Інформатика

Екологія

 

11-А

11-Б

11-В

ПОНЕДІЛОК

1.

Укр.мова

1.

Хімія

Біологія

2.

Хімія

2.

Укр.мова

Математика

3.

Анг. мова

3.

Укр. література

Хімія

4.

Укр. література

4.

Фізична культ.

Біологія

5.

Біолог / Еколог

5.

Анг. мова

Інформатика

6.

Укр.мова (к)

6.

Біолог / Еколог

Фізична культ.

7.

Фізична культ.

7.

Укр.мова (к)

Екологія

 

 

 

 

 

ВІВТОРОК

1.

Зар.література

1.

Історія / Анг.мова

Математика

2.

Історія / Анг.мова

2.

Математика

Біологія

3.

Укр.мова

3.

Зар.література

Історія / Анг.мова

4.

Математика

4.

Укр.мова

Люд.і св./Астрон.

5.

Укр.література

5.

Історія

Анг.мова

6.

Історія

6.

Люд.і св./Астрон.

Укр.мова

7.

Люд.і св./Астрон.

7.

Укр.література

Історія

 

 

 

 

 

СЕРЕДА

1.

Рос.мова

1.

Трудове навч.

Математика

2.

Укр.мова

2.

Рос.мова

Анг.мова

3.

Укр.література

3.

Математика

Укр.мова

4.

Фізична культ.

4.

Укр.мова

Фізика

5.

Фізика

5.

Фізична культ.

Худ.кул./Зах.Віт.

6.

Трудове навч.

6.

Худ.кул./Зах.Віт.

Трудове навч.

7.

Худ.кул./Зах.Віт.

7.

Укр.література

Фізична культ.

 

 

 

 

 

ЧЕТВЕР

1.

Інформатика

1.

Анг.мова

Біологія

2.

Анг.мова

2.

Біологія

Математика

3.

Біологія

3.

Укр.мова

Математика

4.

Укр.мова

4.

Інформатика

Укр.література

5.

Зар.література

5.

Фізика

Інформатика

6.

Математика

6.

Укр.література

Анг.мова

7.

Укр.література

7.

Зар.література

Екологія

 

 

 

 

 

ПЯТНИЦЯ

1.

Фізика

1.

Історія

Біологія

2.

Історія

2.

Англ. мова

Фізика

3.

Зарубіжна літ.

3.

Фізика

Хімія

4.

Англ. мова

4.

Математика

Історія

5.

Математика

5.

Захист Вітчиз.

Економіка

6.

Захист Вітчиз.

6.

Економіка

Зарубіжна літ.

7.

Економіка

7.

Зарубіжна літ.

Захист Вітчиз.

Розклад уроків для 5-11 класів Городнянської районної гімназії (електронний варіант)