“ЩОБ ЖИЛА УКРАЇНА”

20 лютого в гімназії відбувся вечір пам’яті Героїв Небесної Сотні та воїнів, які загинули в зоні АТО. Учні та вчителі пригадали випускників школи, які загинули на Сході України. На захід були запрошені матері Дмитра Ротозія та Романа Жоголки – Лариса Муравко та Анна Жоголко, дружина Геннадія Стаценка – Наталія Стаценко. Також на заході був присутній міський голова Андрій Богдан, який вручив подяки матерям та дружині загиблих воїнів за відвагу та захист територіальної цілісності України. Також виступила голова районного осередку громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Валентина Найдьон, яка подякувала учням та педагогічному колективу гімназії за гарну організацію пам’ятного вечора. Присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих в зоні АТО хвилиною мовчання.

Вечір закінчився біля пам’ятного стенду випускників школи, які героїчно загинули в зоні АТО. Директор гімназії подякував меценатам гімназії Василю та Ірині Базалінським, за допомогою яких було виготовлено пам’ятний стенд.