Тиждень безпеки дорожнього руху

11 травня 2019 року з нагоди проведення Тижня безпеки дорожнього руху для учнів 5-х класів Городнянської гімназії, соціальним педагогом Мартинюк Іриною Олегівною, інспектором з ювенальної превенції служби превенції Городнянського ВП Губською Ольгою Анатолівною та начальником сектору превенції Шуляк Мариною Олександрівною, було організовано та проведено годину спілкування з переглядом повчального відеофільму, який ознайомив гімназистів з історією виникнення та розвитку транспортних засобів, правил дорожнього руху. Діти переконалися у необхідності дотримуватись правил дорожнього руху. Марина Олександрівна та Ольга Анатоліївна, провели мозковий штурм для учнів, завдяки якому, хлопці та дівчата мали змогу переконатись в тому, що знають правила дорожнього руху. А за правильні відповіді п’ятикласники отримували солоденький приз. Кожному класу були надані пам’ятки, розроблені соціальним педагогом Мартинюк І. О. “10 основних правил дорожнього руху”
Метою проведення годи спілкування було, поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи та додому.