Тиждень соціально-психологічної підтримки

В Городнянській гімназії з 22 по 26 квітня проходив тиждень соціально-психологічної підтримки. Який організували соціальний педагог Мартинюк Ірина Олегівна та практичний психолог Мироненко Юлія Михайлівна. Метою тижня було спонукати учнів до самопізнання через нетрадиційні форми роботи;
навчати гімназистів відчувати внутрішній світ людини і вміти висловлювати свої почуття;
формувати толерантне ставлення молоді до іншої позиції та світосприйняття людини, навички співпраці та взаєморозуміння;
розвивати активну життєву позицію учнів гімназії.
22.04. “ДУМКИ ВЕЛИКИХ НА ЩОДЕНЬ”. Учні закладу разом з класними керівниками заповнили свої класні куточки цитатами видатних психологів світу, які протягом дня обговорювались разом з психологом та соціальним педагогом.
23.04 “ДЕНЬ ЖИВОГО СПІЛКУВАННЯ”. В цей день всі учасники освітнього процесу створили стінгазети які спонукають більше спілкуватися в реальному житті. Учасники мали змогу взяти участь в експрес інтерв’ю “Моє життя в гімназії”. Головне правило дня “телефон в кишені “.
24.04 “Віддай тим хто потребує” Пройшла акція сумісно з Городнянським районним центром для сімї, дітей та молоді, по збору речей для знедолених сімей. Всі учасники освітнього процесу мали змогу принести одяг, взуття та іграшки для сімей у яких недостатньо матеріальних можливостей придбати ці речі.
25.04 “ДЕНЬ САМОРЕАЛІЗАЦІЇ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ГІМНАЗІЇ” Соціальний педагог та практичний психолог гімназії, взяли участь у творчій майстерні соціальних педагогів та практичних психологів.
26.04 “Я+ТИ=МИ” Психологічний квест для учасників освітнього процесу, завдяки якому гімназисти мали змогу перевірити свої вміння працювати в команді.