Вибори президента учнівської організації «Гроно»

Беручи участь у реалізації соціально значущих проектів і програм, учні Городнянської гімназії набувають певного життєвого та соціального досвіду, формують організаторські вміння, креативні якості, і, найголовніше, усвідомлюють важливість цієї справи. Саме тому учнівське самоврядування сприяє життєвому самовизначенню гімназистів.

11 квітня 2019 року в закладі освіти відбулися чергові вибори президента учнівської організації «Гроно». Вибори відбулися відповідно до: – Положення про учнівське самоврядування; – Положення про вибори президента учнівської організації «Гроно»; – Положення про учнівську виборчу комісію.

На пост президента гімназії було висунуто чотири кандидатури: Олексієнко Аліна (9-Б клас), Балмакова Дар’я (9-А клас), Страдомський Максим (10-Б клас) та Жоголко Микита (9-Б клас).

Кожен кандидат на посаду президента написав заяву для реєстрації до виборчої комісії, склав передвиборчу програму та провів інші агітаційні заходи: листівки, плакати. Кандидати взяли участь у зустрічах з виборцями, де вони оголосили свою передвиборчу програму, а також мали змогу відповісти на запитання вчителів і учнів гімназії та поставити питання своїм опонентам.

Голосування відбувалося протягом дня в актовій залі гімназії. Кожен бажаючий із числа учнів 5-11 класів та вчителів мав змогу за підписом у зареєстрованих списках отримати виборчий бюлетень та обрати свого кандидата.

У присутності спостерігачів були підраховані голоси та обрано президента учнівської організації «Гроно». За результатами підрахунку всіх голосів на виборах президента учнівської організації «Гроно» перемогу здобув Жоголко Микита. Ми щиро вітаємо новообраного президента з перемогою та бажаємо успіхів на новій відповідальній посаді.

Результати виборів: Жоголко Микита, 9-Б клас – 135 гол. (38,4%), Балмакова Дар’я, 9-А клас – 81 гол. (23,0%), Страдомський Максим, 10-Б клас – 71 гол. (20,2%), Олексієнко Аліна, 9-Б клас – 49 гол. (13,9).

Усього проголосували: учні 5-11 класів – 308 гол. – 76%, педагогічний колектив – 44 гол. – 86,3%.

Президент приступив до своїх обов’язків наступного дня після оголошення результатів виборів, на церемонії інавгурації президента учнівської організації «Гроно» він дасть присягу та отримає посвідчення, а також своїми укази призначить новий склад парламенту учнівської організації «Гроно», з яким він буде працювати.