Вітаємо команду гімназії з перемогою!

З метою соціальної активності та відповідальності за доручені державні та громадські справи, прагнення до оволодіння військовими знаннями, відповідним рівнем фізичної підготовки та витривалості 11 травня 2019 року збірна команда учнів 8-10-х класів Городнянської гімназії «Молодь України» змагалась за Першість району Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). В результаті гри учні гімназії вибороли I місце серед шести команд загальноосвітніх навчальних закладів району і з 16 травня 2019 року будуть представляти район на обласних змаганнях. 
Вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ команду у складі: Верхуши Дмитра (10-Б), Смикуна Максима (10-Б), Молочка Артема (10-В), Жоголка Микити (9-Б), Степанова Сергія (9-Б), Новика Олександра (9-Б), Макарової Катерини (10-Б), Заровної Катерини (10-Б), Олексієнко Аліни (9-Б) та Свириденка Дмитра (8-В)!!!
Висловлюємо вдячність за якісну підготовку команди тренерам: Торіну А.В., Хомазюку Я.В., Радомській Н.М., Поляковій О.М., Буйній А.П. та Ступак О.С.!!!