Змагання районного етапу Всеукраїнської дитячої-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

6-7 травня відбулися змагання районного етапу Всеукраїнської дитячої-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) серед учнів шести загальноосвітніх шкіл району. Вітаємо команду учнів Городнянської районної гімназії у складі: Курачова Михайла (10-В), Радченка Артема (10-В), Городнього Дениса (10-В), Беребери Ярослава (10-А), Роди Святослава (10-А), Ватоліної Олени (10-А), Мартиненко Вікторії (10-А), Сіроуха Владислава (10-Б) за зайняте IV місце!!!
Висловлюємо вдячність за якість підготовки команди тренерам: Торіну А. В., Хомазюку Я. В., Радомській Н. М., Семеновій С. М., Буйній А. П., Ковальову С. О. та Ступак О. С!!!