Тиждень інформатики

З 29 листопада по 3 грудня на базі Городнянського ліцею №1 пходив тиждень МО «Технології».

У понеділок вчитель інформатики Позняк Р.Ю. провів показовий урок у 6 – А класі на тему: Створення презентацій за допомогою редактора презентацій «PowerPoint 2016», де учні показали високий рівень знань з даної теми.

У вівторок вчителем інформатики Мельниченко О.Ю. було проведення змагання для учнів початкових класів на освітньому онлайн сервісі «Code.org», де учасники показали свої знання з дитячого програмування та були нагороджені сертифікатами.

У середу для учнів 6 – А класу було проведено «Steam» де вони виготовляли іграшку «Машинка» із підручних матеріалів, та після її виготовлення провели змагання чий виріб швидший.

У четвер учителі трудового навчання представили виставку кращих робіт учнів нашого ліцею.

І по завершенню тижня у п’ятницю вчителем інформатики Желдак О.М. для учнів 6 класів було проведено квест «Стежками інформатики»