21 січня 2022 року учні, вчителі, гості зібралися разом біля центрального входу ліцею з нагоди 100-річчя від дня народження відомого педагога, ветерана Другої Світової війни, почесного жителя міста Городні, почесного директора Городнянської середньої школи №1 Миколи Федоровича Гречухи, який будував приміщення нашого закладу освіти і понад 20 років керував школою.

За 20 років керівництва Городнянською середньою школою він не тільки зумів зберегти кращі традиції, а й примножив та утвердив славу школи, яка стала кращим навчальним закладом на тільки району, а й області.

08 травня 2015 року на честь М.Ф. Гречухи на стіні будівлі ліцею була відкрита меморіальна дошка як данина пам’яті людини, яка захищала свободу та незалежність людства від фашизму і присвятила своє життя педагогічній праці.

Під час зібрання до всіх присутніх звернувся директор Городнянського ліцею №1 Юрій Михайлович Гриценко; учні познайомилися з біографією Миколи Федоровича, яку детально вивчала і презентувала бібліограф Городнянської центральної бібліотеки Юлія Коржавіна; своїми спогадами про багаторічну дружбу і співробітництво з Гречухою М.Ф. розповіла директор Городнянського історико-краєзнавчого музею, заслужений працівник культури України Смаль Ольга Геннадіївна.

Всі учасники зібрання вшанували пам’ять про Миколу Федоровича Гречуху хвилиною мовчання.