Бібліотека Городнянського ліцею №1, відкрила перед учнями перших класів ще одні двері в чудову і неосяжну країну Знань

11 березня, бібліотека Городнянського ліцею №1, відкрила перед учнями перших класів ще одні двері в чудову і неосяжну країну Знань. До учнів у гості завітала бібліотекар ліцею й познайомили їх із своїм Книжковим Королівством. Розповіла про народження та розвиток книги, провела з дітьми цікаву казкову вікторину. Діти із задоволенням відгадували казкових героїв та пригадали правила поводження з книгою. Учні дали урочисту обіцянку і всі разом зобов’язались цінувати, берегти книги та бути активними читачами бібліотеки. Після обіцянки, першокласники стали справжніми читачами бібліотеки та отримали медалі «Юного читача».