День Державного Прапора і День Незалежності України

Вже стало доброю традицією для учнівського та педагогічного колективу Городнянського ліцею №1 щороку бути активними учасниками святкових заходів до Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України, які проводяться в нашій громаді. 22 серпня 2021 року педагогічні працівники нашого закладу освіти долучилися до створення карти Городнянської міської територіальної громади. Нам випала честь, використавши природні матеріали, показати місцевий колорит і особливості 4 старостинських округів: Володимирівського, Переписького, Деревинського та Хоробицького. Дякуємо всім, хто працював над втіленням цього проєкту в життя, і тим, хто допомагав з необхідними матеріалами!!!
Також в цей день учні, випускники, вчитель фізичної культури Торін А.В. і директор ліцею Гриценко Ю.М. показали високий професіоналізм в змаганнях з пляжного волейболу за Кубок пам’яті. Пишаємося вами!!!
А пізніше на головній сцені відбулося урочисте вручення паспортів 3 нашим учням: Басович Поліні, Криволапу Ігорю та Страдомському Іллі. Горді за вас!!!
Хочеться висловити особливу подяку нашій майстрині, вчителю трудового навчання ліцею, Маклюк О.Г. за пошиття синьо-жовтих прапорів для свята!!!
Ми – молодці!!!