День учнівського самоврядування

Напередодні проведення Дня учнівського самоврядування було видано наказ по гімназії про проведення Дня учнівського самоврядування у школі. На засіданні членів учнівської організації «Гроно» було визначено завдання, мету та учнів-дублерів, план проведення Дня самоврядування, які уроки, в яких класах та які виховні заходи будуть проводити учні-дублери.

Дублерами адміністрації гімназії підготовлено відповідні матеріали до Дня учнівського самоврядування, підібрано особовий склад учнів – дублерів учителів, складено план роботи на День учнівського самоврядування. Кандидатури учнів-дублерів погоджено вчителями навчального закладу. Спільно з вчителями школи, дотримуючись планів проведення уроків та виховних заходів, учні-дублери написали конспекти уроків, створили презентації, підготували відео тощо.

6 листопада 2014року в Городнянській районній гімназії відбувся День учнівського самоврядування, присвячений 7-мій річниці з дня створення навчального закладу. З лідерів учнівських колективів 8-11 класів створено учнівську адміністрацію школи.

В цей день приміряли на себе ролі:

Директор Городнянської районної гімназії – Зубенко Максим, Президент школи, учень 9-В класу.

Заступники директора гімназії з навчально – виховної роботи – Бебко Тетяна, учениця 10-Б класу та Заровна Алла, учениця 9-В класу.

Заступник директора гімназії з виховної роботи – Стрикаль Руслана, учениця

9-В класу.

Заступник директора гімназії з господарської роботи – Стецько Світлана, учениця

9-В класу.

Педагог – організатор гімназії – Масибут Олена, учениця 9-В класу.

Практичний психолог гімназії – Сіроух Владислав, учень 8-Б класу.

Соціальний педагог гімназії – Негрій Ольга, учениця 11-Б класу.

Керівник гуртка «Юний програміст» – Ларіна Ірина, учениця 8-А класу.

Секретар гімназії – Саєнко Тетяна, учениця 9-В класу.

День учнівського самоврядування розпочався спільним засіданням адміністрації гімназії та учнівської адміністрації школи. На апаратній нараді директор школи побажав лідерам успіху. Продовжив апаратну нараду дублер директора гімназії, який познайомив із планом Дня самоврядування.

Весь навчальний процес у школі відбувався під чітким контролем дублерів адміністрації навчального закладу. До уроків ретельно готувалися як учителі, так і учні-дублери вчителів.

Завершився День самоврядування нарадою керівників та лідерів учнівського самоврядування. Проводилась анкета "Що мені сподобалося в День самоврядування?", "Що мені не сподобалося?", "Мої пропозиції на майбутнє".

Дякуємо за чудову атмосферу та високий рівень підготовки уроків і годин спілкування учням, які взяли активну участь у цьому заході!