День української писемності

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури в Городнянському ліцеї №1 08 та 09 листопада 2021 року були проведені такі заходи, присвячені Дню української писемності та мови: години спілкування “Рідна мова – краю батьківського пісня” (класоводи і класні керівники 1-11 кл.); оформлення фотозони “З Днем української писемності та мови” (вчитель української мови та літератури Шоман Н.Ф., педагог-організатор Ступак О.С.); тематична виставка літератури “Веселкова, барвінкова, невмируща наша мова” (бібліотекарі Бакун Т.П., Тенюта М.М.); відеопривітання з Днем української писемності та мови (педагог-організатор Ступак О.С., члени учнівської організації “Гроно”); участь у ХХІ Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності (учні 9-А, 10-Б, 11-В класів, вчителі української мови та літератури Шоман Н.Ф. і Кисіль В.С.); випуск стіннівок “Чарівні звуки, рідне слово – моя сердечна українська мова” (учні та класні керівники 5-6 кл.).