До учнів 9-х класів завітали викладачі ВСП “Чернігівський фаховий коледж інженерії та дизайну Київського національного університету технології і дизайну”

Сьогодні, 16 березня 2021 року, актова зала Городнянського ліцею №1 була наповнена творчістю і натхненням, адже до учнів 9-х класів завітали викладачі ВСП “Чернігівський фаховий коледж інженерії та дизайну Київського національного університету технології і дизайну”. Ліцеїсти були ознайомлені зі спеціальностями ВУЗу, умовами прийому документів, проживання в гуртожитку тощо. На завершення зустрічі викладачі кафедри дизайну показали майстер-клас з пісочної анімації та мистецтва розпису тіла хною “Мехенді” (дівчата мали змогу нанести тимчасове татуювання на частини свого тіла за допомогою майстрині з коледжу).