Фізкультурно-оздоровчий захід “Веселі старти”

З метою формування у дітей усвідомлення потреби систематичних заннять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя, популяризації занять фізичною культурою та спортом, запровадження сучасних стандартів активного довкілля Чернгівський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” спільно з відділенням Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області 25 лютого 2020 року на базі Городнянського ліцею №2 було проведено фізкультурно-оздоровчий захід “Веселі старти”. Участь у заході взяли дві команди учнів Городнянського ліцею №1, а саме: 1) Лукашенко Владислав, Приходько Артур, Миненко Владислав, Котов Андрій, Росол Богдана, Меркун Дарія, Юрченко Софія та Решетник Христина; 2) Комзол Іван, Павлович Богдан, Пустовойт Олександр, Малий Владислав, Мазура Катерина, Яроцевич Діана, Піскунова Софія та Котовська Марина. Городнянський ліцей №1 зайняв ІV місце в загальнокомандному рейтингу.

Також директоркою Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації Ніною ЛЕМЕШ було нагороджено учня 10-Б класу Сергія СТЕПАНОВА за активну участь у спортивному житті громади та області.

Висловлюємо подяку вчителю фізичної культури Городнянського ліцею №1 А.В.Торіну за підготовку та супровід учнів.