Конгрес STEM-освіти

24 січня в Чернігові відбувся перший конгрес STEM-освіти. STEM – англійська абревіатура, що розшифровуються як наука, технологія, інженерія, математика. Це напрям в освіті, при якому в навчальних програмах посилюється природничо-науковий компонент та інноваційні технології.
На конгрес STEM-освіти приїхали також педагоги, очільники ОТГ та сіл з області. Такою формою навчання зацікавлені і тут.
29 січня 2020 року до учнів Городнянського ліцею №1 завітали міський голова Андрій Богдан, начальник відділу освіти Городнянської міської ради Григорій Смоляр та представник проекту “STEM-освіти” Євгеній Халімон. З учнями було проведено розмову про їх майбутнє: вступ до ВНЗ, подальше життя та чи є бажання залишатися жити в рідному місті. Більшість учнів зазначили, що не має бажання залишатися на подальше в місті. Головними критеріями чому назвали відсутність робочих місць, перспектив для розвитку та інше.
Представники STEM-освіти та міський голова зазначили, що на території Городнянської громади буде створено базу для навчання, яка допоможе здобути документи про освіту українського, латвійського та польського зразка.
Отже, зустріч випускників та міського голови та представників STEM-освіти виявилася конструктивною та цікавою.