Молодіжна рада завітала до Городнянської гімназії

22 та 24 квітня до Городняської гімназії завітала Городнянська молодіжна рада Городнянської міської ради в особі першого заступника голови Антона Гармаша та секретаря Максима Страдомського. В рамках власного проекту “Знайомство молодіжної ради з шкільною молодю” для учнів 9-10 класів відбулася презентація роботи молодіжної ради за час її існування. Протягом зустрічи учні задавали питання на які зрадість відповідали наші гості. Також розмовляли про проблеми молодіта які проекти слід втілювати молодіжній раді. В кінці заходу учнів нашої гімназії, які є членами молодіжної ради, а саме Авраменко Андрія, Олексієнко Аліну та Макарову Катерину нагородили подяками молодіжної ради. Молодіжна рада запрошує шкільну молодь до співпраці.