Першість з легкоатлетичного триборства серед здобувачів освіти ЗЗСО

27 лютого 2021 року на базі Городнянського ліцею №2 стартували перші спортивні змагання в цьому році за відкриту Першість з легкоатлетичного триборства серед здобувачів освіти ЗЗСО. У змаганнях брали участь 13 команд. Юні спортсмени боролися за перемогу у трьох видах спорту: стрибка в довжину з місця, стрибках через скакалку за 30 секунд та човникового бігу з предметами. В стрибках у довжину з місця перемогу здобув учень 11-Б класу нашого закладу освіти Степанов Сергій, а також виборов ІІ місце у змаганнях з човникового бігу з предметами!!! Хороші результати в інших змаганнях показали наші учні Зайцев Ілля (11-В кл.) і Намись Данило (11-В кл.)! Завдяки їхнім старанням команда Городнянського ліцею №1 виборола І (переможне) місце у змаганнях з легкоатлетичного триборства серед 13-ти команд! Щиро вітаємо вас з ПЕРЕМОГОЮ!!! Висловлюємо вдячність за підготовку команди їх тренеру, вчителю фізичної культури ліцею, Шевцовій Світлані Юріївні!!! Пишаємося вами! Так тримати!!!