ПРИЙМІТЬ ВІТАННЯ З ПЕРЕМОГОЮ!

Наша ліцейна скарбничка здобутків поповнилася ще однією вагомою перемогою. 28 січня 2024 року учениця 9-В класу БИСТРЕВСЬКА АЛІНА взяла участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій (обслуговуючої праці). Змагаючись із найсильнішими юними технологами області, нашій дев’ятикласниці вдалося продемонструвати чудові результати, гарні знання та вибороти диплом ІІ ступеня (3 місце)!!!

Ми щиро вітаємо нашу переможницю і бажаємо їй не зупинятися на досягнутому!
Аліно, ми пишаємося тобою і бажаємо успіхів у всіх твоїх починаннях!
Щиро дякуємо вчителю технологій МАКЛЮК ОЛЕНІ ГРИГОРІВНІ, яка є натхненником та організатором блискучих досягнень своєї учениці! Так тримати!!!

Аліно та Олено Григорівно, ми щиро вітаємо Вас з перемогою! Бажаємо яскравих успіхів у всіх планах і починаннях, нехай супроводжують творчі перемоги, ваша праця приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення!