Профілактична робота, щодо уникнення надзвичайних подій пов’язаніих з використанням піротехнічних виробів

24 грудня 2019 р. в Городнянському ліцеї №1 представниками Городнянського ВП, а саме: начальником сектору превенції Городнянського ВП Шуляк М. О., інспектором ювенальної превенції Городнянського ВП Тимошенко О. А., дільничим офіцером Городнянського ВП Томашем М. О. та соціальним педагогом Городнянського ліцею №1 Мартинюк І. О. була проведена профілактична робота, щодо уникнення надзвичайних подій пов’язаніих з використанням піротехнічних виробів. Учні були поререджені про небезпеку використання цих виробів, та проінформовані про адміністративну відповідальність. В наслідок проведеної профілактичної роботи деякі діти вирішили віддали пітарди, які були в них, правоохоронцям.