ШАНУ ВЧИТЕЛЯМ ВІДДАЙМО!

Ми сьогодні, в осіннє свято,

Вітати будем наших крилатих,

Тих, хто без крил вище злітає,

Тих, кому рівних у світі немає!

29 вересня учні Городнянського ліцею №1 запросили вчителів до святкової актової зали на освітньо-кулінарне шоу “Калиновий пломбір”, присвячене Дню Вчителя.

Справжній вчитель, як смачне морозиво, повинен охолоджувати занадто гарячих, підсолоджувати життя занадто кислим та давати кислинку занадто солодким. Такими порадами і рецептом успішного вчителя поділилися кухарі-першокласники.

Уявімо ситуацію, якби у кожного вчителя ліцею був музичний щоденник, куди б вони записували свої думки, то що б було в тих щоденниках? Про це всі присутні дізналися з рубрики “Щоденник педагога”, яку підготували учні середніх класів і презентували відеоінтерв’ю “Що думають ліцеїсти про вчителів?”.

Найстарші учні ліцею у рубриці “Калиново-ванільний привіт від випускників” приготували 5 коробок-сюрпризів для любих, найкращих педагогів: повітряні кульки вдячності, два торта з передбаченнями для кожної кафедри, фото найулюбленішого вчителя і пам’ятку на цей навчальний рік.

Зі словами привітання до всіх присутніх звернувся директор ліцею Юрій Гриценко; грамоти і подяки МОНу, міської ради, відділу освіти за багаторічну сумлінну працю і з нагоди професійного свята вручили вчителям і прибиральниці закладу освіти перший заступник міського голови Володимир Пінчук і головний спеціаліст відділу освіти Городнянської міської ради Ірина Оліфіренко.

Учнівське ток-шоу на честь Дня Вчителя завершилося гучними оплесками та ніколи не завершаться слова подяки вчителям:

Низький Вам уклін, шана і слава!

Хай вільною буде наша держава!

Торуємо всі разом перемогу,

У світле майбутнє дорогу!