Сьогодні, 20 грудня 2021 року, в Городнянському ліцеї №1 вперше був проведений неймовірний профорієнтаційний урок з географії в режимі онлайн-трансляції для учнів 7-В класу та випускників ліцею, який підготував і провів вчитель географії, директор закладу освіти Гриценко Ю.М.

Впродовж 60 хвилин учні мали змогу познайомитися і поспілкуватися з учасниками 26-ї Української Антарктичної експедиції (за 16000 км від нас) метеорологом Надточієм Олександром (родом з Чернігівщини) і системним адміністратором Дозоровим Ярославом(з Київщини), дізнатися про умови проживання, харчування, погодні явища, озонові дірки тощо. Також учням було цікаво знати, яку освіту здобули учасники експедиції, які вміння і навички є необхідними для такої нелегкої професії. Чудовий настрій і позитивні емоції сьогодні переповнювали всіх учасників онлайн-уроку.