Спільне засідання класних керівників 5-11 класів з учнями-посередниками (медіаторами)

Сьогодні, 25 лютого 2021 року, в Городнянському ліцеї №1 відбулося спільне засідання класних керівників 5-11 класів з учнями-посередниками (медіаторами) Ліцейної служби порозуміння (ЛСП). В ході засідання координатор програми Мироненко Ю.М. та учні-медіатори інформували вчителів про діяльність ЛСП, представили механізм передачі справ (звернення) для їх розгляду за допомогою процедури медіації і наголосили, що позитивний результат медіації досягається за рахунок того, що ліцеїсти-медіатори дуже серйозно сприймають покладену на них відповідальність та прагнуть досягти позитивних результатів у роботі, яку виконують, адже, коли учні мають можливість допомагати вирішувати конфлікти між своїми однолітками, зменшується ризик виникнення непорозумінь між представниками різних вікових груп. Побажаємо їм успіхів!