Тиждень математики

Із метою прищеплення любові до математики, вироблення вміння використовувати здобуті знання на практиці, розвивати пізнавальні здібності учнів, творчу активність, уміння швидко та раціонально приймати рішення, логічно мислити, із 13 по 17 грудня в нашому ліцеї проводився тиждень фізики та математики «Калейдоскоп точних наук». Під час якого були проведені різноманітні ігри, конкурси та змагання.

Розпочався тиждень галереєю математичних та фізичних газет, які підготували здобувачі освіти  5-11 класів.

Вівторок запам’ятався учням 9-А класу. Вони захищали свої проекти з теми «Оптика» під керівництвом Манченко В.Г.

У середу здобувачі освіти 7-х класів стали учасниками математичної вікторини. Захоплюючим дійством керувала вчителька математики Крупеніч Г.М.. У цей же день була проведена виставка «Всесвіт із геометричних фігур».

Четвер дав змогу учням 8-х класів підготувати наукову конференцію «Екологічно безпечні джерела енергії», організатором якої стала вчителька фізики Надточей О.В..

У п’ятницю дівчатка та хлопчики 9-Б і 11-В класів, проявляючи кмітливість та логіку в міркуваннях, справлялися з різними математичними завданнями гри «Хто зверху?»,  які для них підготувала вчителька Антонович Н.А.. Також вона разом із учнями середньої школи повела юних знавців у дивовижний світ математики, провівши інформаційні хвилинки серед дітей початкової школи.

Ліцеїсти з цікавістю будуть згадувати, як протягом тижня в холі закладу розміщували ребуси, що підготувала для них вчитель математики Резніченко Н.В. За правильні відповіді діти отримували «математичні гроші». А скільки радості та позитивних емоцій отримали здобувачі освіти на останньому заході, математичному аукціоні «Розпродаж речей – геометричних фігур», що організувала вчитель математики Антонович Н.А., де за «математичні гроші»  учні могли придбали цікаві та корисні речі.