В освітньому просторі України набирає обертів тренд Steam-освіти

Останнім часом в освітньому просторі України набирає обертів тренд Steam-освіти. Що ж це таке? Вона охоплює природничі науки, технології, технічну творчість, мистецтво та математику. Цікавим є те, що під час STEAM- уроків в центрі уваги знаходиться не вчитель, а практичне завдання, яке потрібно вирішити здобувачам освіти. STEAM- підхід дозволяє виховати в дітях гнучкість та критичне, практично орієнтовне мислення. Головною перевагою STEAM- освіти для школярів є їх підготовка до реального життя. Напередодні канікул в нашому ліцеї стартували такі уроки, які провели вчителі природничих наук. На уроці біології в 6- Б класі, учитель Іващенко А. Г., діти із захопленням виготовляли моделі клітини. А на уроці природознавства, учитель Сидоренко М. М., школярі працювали в міні-лабораторіях, де визначали чисті речовини і суміші.