В ЄДНОСТІ – НАША СИЛА!

16 лютого 2024 Україна втретє відзначає День Єднання. Українці вітають один одного з Днем Єднання і приєднуються до святкування різними способами.

Тож і учні старших класів Городнянського ліцею №1 зібралися сьогодні у холі на урочисту лінійку, під час якої дізналися про історію свята, про те, що воно дуже юне і відзначається з 2022 року та єднає всіх українців. Згадували з вдячністю про наших Захисників, які зараз боронять Україну. Також вшанували Воїнів, які поклали життя за наше майбутнє, хвилиною мовчання.

На заході був присутній батюшка Андрій Романюк, який говорив про важливість нашого спільного єднання навколо єдиної мети – МИРУ та побудови демократичної сильної держави.

На знак подяки учні і вчителі ліцею передали для військових необхідні речі (малюнки, теплий одяг, засоби гігієни, сухі супи і каші, мед, печиво, солодощі, чай, каву і багато іншого), зібрані під час акції “РАЗОМ – ДО ПЕРЕМОГИ!”

Долучилися до доброї справи і євроклубівці. Як і обіцяли, учні разом із керівником Клименко М.О. на отримані кошти за зайняте ІІ місце в обласному конкурсі журналістів закупили все необхідне для ЗСУ і передали сьогодні під час лінійки батюшці-волонтеру.

Завершилася лінійка участю всіх присутніх а акції “Долоньки єднання”.

Ліцеїсти засвоїли, що після Перемоги їм жити, навчатись, працювати на рідній Землі. А головне – бути вільними та кожного року відзначати це свято.

Єднаймося всі разом!!!

Єдність – то і є наша сила! 🌻

З Днем єднання, українці та українки!

Разом – до нашої ПЕРЕМОГИ!