Відзначення учнів-переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів імені Тараса Шевченка та Петра Яцика

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая. Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая. Дорослі ж просто сподіваються отримати якийсь подаруночок, адже хоч маленький презент приємно отримати кожному.

Сьогодні, 17 грудня 2021 року, в актовій залі ліцею відбулися урочистості з нагоди відзначення учнів-переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів імені Тараса Шевченка та Петра Яцика. Зі словами привітання і вдячності до ліцеїстів і вчителів, які підготували учнів, звернулися директор ліцею Гриценко Ю.М. і заступник директора з навчально-виховної роботи Семенова С.М.

Ми пишаємося, що наші діти здобули 72 призових місця, серед яких: І м. – 26 учнів, ІІ м. – 23 учні, ІІІ м. – 23 учні. Найбільше перемог (аж 7) виборола Павлович Яна (11-В кл.), 5 призових місць має Пінчук Анна (11-В кл.), по 4 перемоги є у Дяговець Анни (10-Б кл.) і у Іваничук Оксани (9-А кл.), 3 призові місця здобула Журавльова Юлія (8-Б кл.), решта учнів має по 2 чи по 1 перемозі!!! Всі переможці сьогодні були нагороджені солодкими подарунками від Святого Миколая. ВІТАЄМО ВСІХ і бажаємо ПЕРЕМОГ на ІІІ (обласному) етапі!!!