Випускний 2020

Цікаві і кмітливі, веселі, жартівливі,
Закохані, мрійливі, серйозні і дорослі,
Сучасні, прогресивні, старанні, працьовиті,
Прості, земні, вродливі випускники 11-А класу!

Цікаві і кмітливі, веселі, жартівливі,Закохані, мрійливі, серйозні і дорослі,Сучасні, прогресивні, старанні, працьовиті,Прості, земні, вродливі випускники 11-А класу!11-А – це 14 талановитих, розумних, неординарних особистостей, 9 життєрадісних, чарівних дівчат та 5 сильних, веселих хлопців.З ними Крупеніч Ганна Михайлівна, їх чуйний і щирий класний керівник та Старостенко Олена Василівна і Ярмош Тамара Василівна – перші вчительки, другі мами колись маленьких і дуже зацікавлених першачків.Клас пишається учнями, які з високими результатами закінчили ліцей, учасниками районних олімпіад та конкурсів, учасниками та переможцями спортивних змагань.За роки навчання учні 11–А класу стали дружньою родиною. І хоча у кожного із них своя життєва дорога, але незмінним залишиться їх спільне шкільне життя.

Опубліковано Городнянський ліцей 1 Вівторок, 4 серпня 2020 р.

Неповторний, дружній, розумний і веселий 11-В клас разом із улюбленими класними керівникам Коробко Оленою Миколаївною та Мороз Світланою Петрівною та чарівною першою вчителькою Жадченко Людмилою Іванівною. У класі 14 учнів: 7 найтолерантніших юнаків-красенів та 7 неперевершених дівчат. Усі вони – неповторні, яскраві й талановиті особистості. Учні класу є багаторазовими переможцями олімпіад, конкурсів та спортивних змагань. За роки навчання в ліцеї учні 11-В класу стали дуже близькі і рідні. І хоч доля для кожного з них приготувала різні стежки, та всеодно вони залишаться друзями на все життя!!!

11-Б – це 28 добрих, милих, розумних, красивих, дружніх та життєрадісних випускників. Разом зними Маклюк Олена Григорівна, їх добрий та терплячий, неповторний та креативний, улюблений класний керівник та Федченко Ольга Петрівна – першавчителька, надійний друг та наставник, друга матуся, яка є і залишається найкращою людиною.
11-Б клас – це 15 неповторних, чарівних дівчат і 13 сильних, стильних, енергійних юнаків. У класі 8 відмінників, це троє золотих та п’ятеро срібних медалістів. Серед учнів класу активні учасники та переможці предметних олімпіад, різноманітних конкурсів, спортивних змагань. Талановиті танцюристи, художники та співаки з безліччю захоплень.
Стали, мов рідні, у школі,
Дружні усі, роботящі,
Кожен сказати готовий:
«Клас мій – найкращий з найкращих!».