Вітаймо нашу збірну команду учнів з ПЕРЕМОГОЮ в змаганнях у відкритій Першості з волейболу

Вітаймо нашу збірну команду учнів у складі: Маляренка Дмитра (7-Б кл.), Пінчука Іллі (7-В кл.), Місяця Івана (7-В кл.), Лобачова Артема (10-Б кл.), Яцимона Олексія (10-Б кл.), Баранова Дмитра (11-Б кл.), Намися Владислава (11-В кл.), Сластьон Дарії (11-В кл.), Свириденка Дмитра (11-В кл.) та Славського Олександра (11-В кл.) з ПЕРЕМОГОЮ в змаганнях у відкритій Першості з волейболу серед здобувачів освіти 8 закладів загальної середньої освіти Городнянської і Тупичівської ОТГ, які відбулися 18 грудня 2021 року!!!

Дякуємо тренеру збірної команди з волейболу, вчителю фізичної культури ліцею, Торіну Андрію Васильовичу за якісну підготовку учнів до змагань!