Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

В усі часи й епохи майбутнє держави залежало від нового – молодого покоління, його здатності до вдосконалення та від його конкурентоспроможності. 2019/2020 навчальний рік приніс нові перемоги здобувачам освіти, які стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Щиро вітаємо учнів – переможців інтелектуальних змагань та вчителів – наставників! Дякуємо за натхненну працю і зичимо наснаги, впевненості, успіхів в усіх починаннях та подальших перемог!

:

Тимошенка Олександра, учня 9 класу Городнянського ліцею №1 (диплом ІІ ступеня з технічної праці (технологій); вчитель А.Ф. Пташка);

Могилевець Анастасію, ученицю 11 класу Городнянського ліцею №1 (диплом ІІ ступеня з біології; вчитель А.Г.Іващенко);

Дяговець Анну, ученицю 8 класу Городнянського ліцею №1 (диплом ІІІ ступеня з української мови та літератури; вчитель В.С.Кисіль);

Пінчук Анну, ученицю 9 класу Городнянського ліцею №1 (диплом ІІІ ступеня з англійської мови; вчитель Л.Є.Середа);

Павлович Яну, ученицю 9 класу Городнянського ліцею №1 (диплом ІІІ ступеня з географії; вчитель О.В.Шумська);

Козаченко Софію, ученицю 10 класу Городнянського ліцею №1 (диплом ІІІ ступеня з української мови та літератури; вчитель К.Г.Буйна).

Борисенко Дарину, ученицю 11 класу Городнянського ліцею №1 (диплом ІІІ ступеня з обслуговуючої праці (технологій); вчитель О.Г.Маклюк).

За інформацією відділу освіти Городнянської міської ради