ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА!!!

Одним із відомих в Україні конкурсів, що формує плеяду творчої й талановитої молоді, є Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка. Його мета – не лише вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка та піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, але й виявлення творчо обдарованих учнів та студентів, сприяння розвитку їх потенціалу.
Творча, обдарована учениця 9-В класу Городнянського ліцею №1, КОВАЛЕНКО ВАЛЕРІЯ, успішно справилася із завданнями ІІІ (обласного) етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та виборола ПРИЗОВЕ І МІСЦЕ (диплом І ступеня – на підставі рішення журі Конкурсу (протокол від 26 грудня 2023 року)!!!
ГОРДИМОСЯ і щиро ДЯКУЄМО талановитій учениці і її наставникам, учителям української мови та літератури ліцею, ШОМАН НАТАЛІ ФЕДОРІВНІ і КОНЦЕВІЙ ТЕТЯНІ ОЛЕКСАНДРІВНІ за достойне представлення Городнянщини!!!

Нехай ця ПЕРЕМОГА додасть вам наснаги, упевненості у своїх силах і можливостях та підсилить жагу до нових перемог, творчих звершень на благо України! Бажаємо успіхів на ІV (Всеукраїнському) етапі Конкурсу!!!