Всесвітній день прибирання

Щороку, 18 вересня, проводиться Всесвітній день прибирання, який об’єднує 50 мільйонів людей у 180 країнах світу, і Україна постійно є частиною цієї акції світового масштабу.

З метою формування культури чистоти і дбайливого ставлення до довкілля, зменшення негативного впливу учнівської молоді на навколишнє середовище, розвитку всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові нашої громади 16 вересня 2021 року учні 7-9 класів, вчителі і працівники Городнянського ліцею №1 на чолі з директором Гриценком Ю.М. активно долучилися до щорічної міжнародної екологічної акції: прибрали територію навколо ліцею і впорядкували закріплені за класами клумби. Особливу подяку за сумлінну працю висловлюємо учням 9-А класу!