Ювілейні 10-ті змагання з волейболу серед збірних команд учнів 8-10 класів та вчителів ліцею

З метою залучення учнів до занять спортом, прищеплення навичок здорового способу життя, організації змістовного дозвілля, подальшого розвитку й популяризації волейболу серед юнацтва 11 березня 2020 року в Городнянському ліцеї №1 були проведені ювілейні 10-ті змагання з волейболу серед збірних команд учнів 8-10 класів та вчителів ліцею. У турнірі взяли участь 3 команди: “Юніори” (Тимошенко Олександр, Большаков Юрій, Баранов Дмитро, Зайцев Ілля, Яцимон Олексій, Будник Руслан), “Круті хлопці” (Хомазюк Олег, Хомазюк Олексій, Полєєв Андрій, Федоренко Володимир, Новик Олександр, Горбатенко Владислав) та “Лідер” (Федоренко М.П., Торін А.В., Хомазюк Я.В., Ковальов С.О., Сидоренко А.Б., Солонець В.П., Мельниченко О.Ю.). В напруженій боротьбі І місце здобула команда “Круті хлопці”, ІІ місце з відривом лише в 2 бали виборола команда вчителів “Лідер” і почесне ІІІ місце посіла команда “Юніори”. Цей вже традиційний спортивний захід приніс всім учасникам і вболівальникам позитивні враження і неповторні емоції. Вітаємо переможців, призерів та всіх учасників змагань, бажаємо їм у подальшому легких стартів і вдалих виступів. Дякуємо за організацію заходу вчителям фізичної культури ліцею і судді змагань, президенту учнівського самоврядування, Жоголку Микиті.