Засідання методичної ради на тему “Наступність у впровадженні Концепції « Нова українська школа»

24 листопада 2021року в Городнянському ліцеї №1 відбулося засідання методичної ради на тему “Наступність у впровадженні Концепції « Нова українська школа». В ході роботи було опрацьовано такі питання: Крупеніч Г.М. презентувала присутнім практичний досвід впровадження інтерактивних технологій в освітній процес, Середа Л.Є про особливості оцінювання навчальної діяльності учнів. Директор ліцею Гриценко Ю.М. та заступник директора з НВР Семенова С.М. познайомили присутніх з Методичними рекомендаціями щодо особливостей організації освітнього процесу у першому (адаптивному) циклі / 5 класах закладів загальної середньої освіти за Державним стандартом базової середньої освіти в умовах реалізації Концепції « Нова українська школа».