Змагання відкритої зимової Першості з міні-футболу серед здобувачів закладів загальної середньої освіти

Із метою підвищення фізичного розвитку молоді, спортивні майстерності, популяризації міні-футболу, залучення школярів до змістовного дозвілля, запобігання шкідливих звичок серед учнівської молоді 22 лютого 2020 команда учнів Городнянського ліцею №1 взяли участь у змаганнях відкритої зимової Першості з міні-футболу серед здобувачів закладів загальної середньої освіти на кубок міського голови яка відбулася на базі Городнянського ліцею №2.
Вітаємо нашу команду в складі учнів ліцею, а саме: Моляр Богдан 9-А клас, Намись Владислав 9-В клас, Печера Ігор 9-Б клас, Юрченко Олександр 8-Б клас, Горбатенко Владислав 8-Б клас, Страдомський Ілля 7- А клас, Комзол Іван 6-Б клас та Малий Владислав 5-А клас за зайняте ІІ місце.
Висловлюємо подяку вчителю фізичної культури Городнянського ліцею №1 Шевцовій С.Ю. за підготовку команди.