Змагання з волейболу

Одним із найпоширеніших та найдоступніших видів спорту, який широко використовується як активний засіб фізичного виховання учнів, в Городнянському ліцеї №1 є волейбол.
Сучасний волейбол – надзвичайно цікаві і видовищні змагання серед здобувачів освіти і педагогічними працівниками ліцею вже 11 років поспіль: силові подачі, потужні нападаючі удари, удари біля сітки та із задньої лінії, карколомні дії в захисті й під час блокування, складні техніко-тактичні дії за участю гравців передньої та задньої лінії. Завдяки своїй емоційності, гра у волейбол в нашому закладі освіти вже багато років є засобом не тільки фізичного розвитку, а й активного відпочинку.
24 березня 2021 року в спортивному залі ліцею відбулися традиційні щорічні змагання з волейболу. За перемогу змагалися дві команди: збірна команда учнів 10-11 класів “Новатор” (Федоренко Володимир, Хомазюк Олексій, Полєєв Андрій (11-Б), Зайцев Ілля, Сущик Дмитро, Ткаченко Максим (11-В), Баранов Дмитро (10-А), Сластьон Дарія (10-В) та збірна команда вчителів “Лідер” (Федоренко М.П., Торін А.В., Шевцов А.В., Хомазюк Я.В., Ковальов С.О., Солонець В.П., Мельниченко О.Ю.).
В запеклій боротьбі, з рахунком 3:0, ПЕРЕМОГУ здобула команда учнів “Новатор”!!! Вітаємо їх і дякуємо за якісну підготовку команди тренеру, вчителю фізичної культури, Торіну А.В.!