Звітуємо про здобутки

У 2020-2021 навчальному році проведення предметних олімпіад у закладах освіти України відмінено.
У ці дні триває підготовка здобувачів освіти нашого ліцею до проведення Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика, який проходитиме в дистанційному форматі від 22 лютого до 21 березня в чотири тури.
Успішно для Городнянського ліцею №1 пройшов 2-ий етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Наказом відділу освіти Городнянської міської ради №11 від 21 січня 2021 року визначені переможці (1 місце), зокрема і з нашого ліцею: Коваленко Валерія (6-В клас, учителі Шоман Н Ф. та Концева Т.О.), Комзол Іван (7-Б клас, учитель Кисіль В.С.), Дяговець Анна (9-А клас, учитель Кисіль В.С.), Пінчук Анна ( 10-В клас, учителі Кисіль В С. та Філоненко Л.О.).
Призерами (2-е місце) визначені такі здобувачі освіти: Куковська Марія (5-Б клас, учитель Концева Т.О.), Котовська Марина (7-А клас, учитель Філоненко Л.О.), Павлович Яна ( 10-В клас, учителі Кисіль В С. та Філоненко Л.О.).
Третє місце в Конкурсі вибороли такі ліцеїсти: Пархоменко Анна (5-А клас, учитель Концева Т.О.), Журавльова Юлія (7-Б клас, учителі Шоман Н.Ф. та Кисіль В.С.).
Вітаємо учнів та їхніх наставників із перемогою! Так тримати!