Екскурсія до ДП «Городнянський лісгосп»

Городнянська районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості організувала для учнів Городнянської гімназії професіографічну екскурсію до ДП «Городнянський лісгосп». На цьому підприємстві працюють фахівці лісової галузі: лісники, єгері, вальники лісу, лісоруби, спостерігачі-пожежні, робітники на лісокультурних роботах та інші.
Під час заходу діти відвідали учбовий клас учнівського лісництва та дізнались про його роботу. Лісничий Городнянського лісництва О.Ковтун провів оглядову екскурсію по території підприємства, приділив увагу особливостям збереження і відтворення лісових насаджень, охорони лісу від пожеж.
Пізнавальним виявилося і відвідання приміщення для сушіння шишок. Учні ознайомились з обладнанням та технологією отримання насіння сосни для подальшого вирощування сіянців.
Також учні пройшли по екологічній стежці та відвідали теплиці , де підростають сіянці майбутніх дерев.
Особливу увагу гімназистів привернула розповідь про вирощування рослин в декоративному розсаднику.
Наприкінці заходу учні отримали інформацію щодо вибору професії, затребуваності робітничих професій на ринку праці
Професіографічна екскурсія має важливе значення для професійного самовизначення школярів, сприяє усвідомленому вибору професії. Вона дає можливість учням поспілкуватися із працівниками, допомагає розширити уявлення учнів про світ професій.
За інформацією офіційного сайту Городнянської міської ради http://gormr.gov.ua