Змагання ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»

З метою соціальної активності та відповідальності за доручені державні та громадські справи, прагнення до оволодіння військовими знаннями, відповідним рівнем фізичної підготовки та витривалості 16 – 21 травня 2019 року проходили змагання ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед учнів 38 загальноосвітніх шкіл області (с. Количівка, табір «Юний турист»). Вітаємо команду-рій учнів Городнянської гімназії «Молодь України» у складі: Верхуши Дмитра (10-Б), Хомазюка Олега (9-Б), Молочка Артема (10-В), Жоголка Микити (9-Б), Балмакової Дар’ї (9-А), Намися Данила (9-В), Новика Олександра (9-Б), Червонюк Анастасії (9-Б), Олексієнко Аліни (9-Б) та Свириденка Дмитра (8-В) за активну участь в грі!!!
Висловлюємо вдячність за якісну підготовку команди тренерам:
Торіну А.В., Хомазюку Я.В., Рогатіній О.С., Мачачі В.В., Буйній А.П., Ступак О.С., Лукашенко Лілії (11-А) та за допомогу в підготовці Страдомському Максиму(10-Б)!!!