Команда-рій “Молодь України” Городнянського ліцею №1 отримала грамоти і подяки Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, Комунального позашкільного навчального закладу “Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді” (м. Чернігів) за зайняте І місце у конкурсі з надання долікарської допомоги “Рятівник”, за участь у творчо-мистецькому конкурсі “Ватра” та конкурсі “Книга Звитяг” ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) в онлайн-режимі у старшій віковій групі!!!

Вітаємо кожного окремо і всіх разом! Коли разом збираються, розвиваються, шукають цілеспрямовані особистості, створюється особливий потенціал і ця енергія робить світ кращим, добрішим, досконалішим.

ПИШАЄМОСЯ ВАМИ!!! Бажаємо нових звершень у цьому навчальному році!!!