“Спорт для всіх”

За підтримки Національного олімпійського комітету України ,,Спорт для всіх” , та з метою залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, підтримки здорового способу життя, розвитку фізичних якостей , формування морально-вольових рис характеру , на базі Городнянського ліцею√1, було проведено змагання між здобувачами освіти третіх та четвертих класів Городнянського ліцею √1, Городнянського ліцею √2 та Хоробицького ліцею. Свою спритність, витривалість, відповідальність, вміння відчувати командний дух , учні проявили в різних естафетах. У всіх учасників спостерігався спортивний азарт, адже кожен хотів вибороти перемогу для своєї команди. Дякуємо організаторам та вітаємо усіх учасників змагань. Бажаємо миру 💙💛 , міцного здоров’я та подальших перемог!